24 HOURS
Do we actually realise how many brands our eyes have to see during one day? I took a three pictures of brands which were around me in that moment. And I was doing that every 15 minutes during whole 24 hours. 
/
Uvědomujeme si kolik značek a reklam musíme, i třeba podvědomě, vizuálně vstřebat během jednoho jediného dne? Zachytila jsem každých 15 minut tři snímky po dobu celých 24 hodin, abych ukázala jaké neuvěřitelné množství značek nás v dnešní době obklopuje.

2014

Another projects

MOTION TYPOGRAPHY
Short animation execise based on the movie King´s Speech. Translation from sound to typography. / Krátká animace vycházející ze scény z filmu Králova řeč. Zvuková stopa byla převedena do vizuálního obrazu.
2014
ZBYTKOLÁDA
Label design for preserved products. 100% of these food was made using only fruits and vegetable that were not sold by the end of their retail day. / Etiketa pro vícedruhovou zavařeninu vyrobenou ze 100% zbytků neprodané zeleniny a ovoce během jednoho dne.
2017
Hello from czech!
Postcards represent Czech republic with its specialities and inventions which no one else have. / Pohlednice byly vytvořeny jako prezentace České republiky s jejími některými významnými i méně významnými odlišnostmi a vynálezy.
2018
LAURY DORTY
Redesign for small cake-factory. / Redesign loga pro malé cukrářství.
2016
NO MORE PLASTIC BAG
Tote bag design for a competition of the Environment Ministry. / Účast v soutěži pro Ministerstvo životního prostředí na potisk látkové tašky.
2017
UUUSTIII
Visual identity for Usti nad Labem city. / Vizuální identita města Ústí n. Labem
2017
MAP
I used my unknowledgement of the city Usti nad Labem to create its map just based on how I feel there and what I exactly know about it. / Svoji neznalost města Ústí nad Labem jsem využila pro vytvoření mapy, založené pouze na základě mé osobní zkušenosti.
2017
RESECE TYPEFACE
Open interpretation old art-noveau typeface Mnich. / Volná autorská interpretace secesního písma Mnich.
2017
EAT THAT FROG
I like Brian Tracy´s thought which says we should "eat that frog" (hardest task of the day) in the morning, so our productivity and mood goes better. / Líbí se mi myšlenka Briana Traceyho, která říká, že nejtěžší úkol dne bychom neměli odkládat, ale vyřešit ho vždycky jako první na začátku dne.
2018
DIPLOMA PROJECT
Historic brand marks in motion thanks to present technology. / Historické značky z období první republiky v pohybu díky současné technologii.
2019
Back to Top