Corporate identity for small family company which provides visitors beatiful area how spend days with kids outdoor. Throught short education trail shows how life in farms goes, visitors can see farm animals, learn about herbs, composting and so on. They also organize activities for special occasions such as celebrating harvests, riding horses day, christmas markets full of traditional crafts and others.
corporate identity / orientation system / set of posters / promoting materials
/
Babičcin statek je ideálním místem v Orlických horách, kam vyrazit s dětmi na výlet. Poutavou formou seznamuje především malé návštěvníky s životem na statku, domácími zvířaty, bylinnou zahrádkou, kompostováním apod. Na statku se pořádají různé volnočasové aktivity jako jsou letní tábory, výtvarné dílny či jednorázové akce — např. pouť, jezdecké závody, dožínky, vánoční setkání plné tradic a další.
logo a vizuální styl / orientační systém areálu / sada plakátů / propagační materiály
2018—2019

Another projects

FAKE NEWS
Poster designed on the topic Fake News - Prejudices / Plakát na téma Fake News - Předsudky
2018
RESECE TYPEFACE
Open interpretation old art-noveau typeface Mnich. / Volná autorská interpretace secesního písma Mnich.
2017
DOTU
UX for web application for managing theater activities. / Grafické řešená webové aplikace Dotu pro správu divadel.
2019
EAT THAT FROG
I like Brian Tracy´s thought which says we should "eat that frog" (hardest task of the day) in the morning, so our productivity and mood goes better. / Líbí se mi myšlenka Briana Traceyho, která říká, že nejtěžší úkol dne bychom neměli odkládat, ale vyřešit ho vždycky jako první na začátku dne.
2018
MAP
I used my unknowledgement of the city Usti nad Labem to create its map just based on how I feel there and what I exactly know about it. / Svoji neznalost města Ústí nad Labem jsem využila pro vytvoření mapy, založené pouze na základě mé osobní zkušenosti.
2017
OUR NAMES
Corporate identity for digital agency Our names, focusing on communication strategy for social network as well as direct marketing . / Jednotný vizuální styl pro strategickou marketigovou agenturu Our names.
2019
ZBYTKOLÁDA
Label design for preserved products. 100% of these food was made using only fruits and vegetable that were not sold by the end of their retail day. / Etiketa pro vícedruhovou zavařeninu vyrobenou ze 100% zbytků neprodané zeleniny a ovoce během jednoho dne.
2017
LAURY DORTY
Redesign for small cake-factory. / Redesign loga pro malé cukrářství.
2016
NO MORE PLASTIC BAG
Tote bag design for a competition of the Environment Ministry. / Účast v soutěži pro Ministerstvo životního prostředí na potisk látkové tašky.
2017
UUUSTIII
Visual identity for Usti nad Labem city. / Vizuální identita města Ústí n. Labem
2017
Back to Top