ZNAČKA V POHYBU
Projekt Obchodní značky v pohybu vznikl jako diplomová práce v Ateliéru Grafický design I na FUD UJEP. Rozvedení firemních značek z období československé první republiky do dnes populární animované podoby (motion design) zkoumá otázky jejich jedinečnosti a nadčasovosti tvarosloví. Ukazuje se tak, že fundamentální principy grafického designu jsou platné nehledě na dobu a médium původního vytvoření.
více informací o značkách a o projektu lze najít na www.znackavpohybu.gd1.cz​​​​​​​
WIKOV
Prostřejov, zemědělské stroje, 1918
MAKKARONI
Rosice u Brna, těstoviny, kolem 1940
RUPA
Praha, továrna na cukrovinky, 1914
TŘI MUŽI
husté jádrové mýdlo, Čáslav, 1935
PEROLA
Jindřicha Francka synové a spol., žitná káva, Pardubice, po 1920
DRUŽSTEVNÍ PRÁCE
Ladislav Sutnar, nakladatelství, Praha, kolem 1929
ZORA
Esso Praha, čepelky, po 1940

Another projects

MAP
I used my unknowledgement of the city Usti nad Labem to create its map just based on how I feel there and what I exactly know about it. / Svoji neznalost města Ústí nad Labem jsem využila pro vytvoření mapy, založené pouze na základě mé osobní zkušenosti.
2017
FAKE NEWS
Poster designed on the topic Fake News - Prejudices / Plakát na téma Fake News - Předsudky
2018
NO MORE PLASTIC BAG
Tote bag design for a competition of the Environment Ministry. / Účast v soutěži pro Ministerstvo životního prostředí na potisk látkové tašky.
2017
OUR NAMES
Corporate identity for digital agency Our names, focusing on communication strategy for social network as well as direct marketing . / Jednotný vizuální styl pro strategickou marketigovou agenturu Our names.
2019
Hello from czech!
Postcards represent Czech republic with its specialities and inventions which no one else have. / Pohlednice byly vytvořeny jako prezentace České republiky s jejími některými významnými i méně významnými odlišnostmi a vynálezy.
2018
ZBYTKOLÁDA
Label design for preserved products. 100% of these food was made using only fruits and vegetable that were not sold by the end of their retail day. / Etiketa pro vícedruhovou zavařeninu vyrobenou ze 100% zbytků neprodané zeleniny a ovoce během jednoho dne.
2017
RESECE TYPEFACE
Open interpretation old art-noveau typeface Mnich. / Volná autorská interpretace secesního písma Mnich.
2017
LAURY DORTY
Redesign for small cake-factory. / Redesign loga pro malé cukrářství.
2016
EAT THAT FROG
I like Brian Tracy´s thought which says we should "eat that frog" (hardest task of the day) in the morning, so our productivity and mood goes better. / Líbí se mi myšlenka Briana Traceyho, která říká, že nejtěžší úkol dne bychom neměli odkládat, ale vyřešit ho vždycky jako první na začátku dne.
2018
DOTU
UX for web application for managing theater activities. / Grafické řešená webové aplikace Dotu pro správu divadel.
2019
Back to Top