ZNAČKA V POHYBU
Projekt Obchodní značky v pohybu vznikl jako diplomová práce v Ateliéru Grafický design I na FUD UJEP. Rozvedení firemních značek z období československé první republiky do dnes populární animované podoby (motion design) zkoumá otázky jejich jedinečnosti a nadčasovosti tvarosloví. Ukazuje se tak, že fundamentální principy grafického designu jsou platné nehledě na dobu a médium původního vytvoření.
více informací o značkách a o projektu lze najít na www.znackavpohybu.gd1.cz​​​​​​​
WIKOV
Prostřejov, zemědělské stroje, 1918
MAKKARONI
Rosice u Brna, těstoviny, kolem 1940
RUPA
Praha, továrna na cukrovinky, 1914
TŘI MUŽI
husté jádrové mýdlo, Čáslav, 1935
PEROLA
Jindřicha Francka synové a spol., žitná káva, Pardubice, po 1920
DRUŽSTEVNÍ PRÁCE
Ladislav Sutnar, nakladatelství, Praha, kolem 1929
ZORA
Esso Praha, čepelky, po 1940

Another projects

FAKE NEWS
Poster designed on the topic Fake News - Prejudices / Plakát na téma Fake News - Předsudky
2018
EAT THAT FROG
I like Brian Tracy´s thought which says we should "eat that frog" (hardest task of the day) in the morning, so our productivity and mood goes better. / Líbí se mi myšlenka Briana Traceyho, která říká, že nejtěžší úkol dne bychom neměli odkládat, ale vyřešit ho vždycky jako první na začátku dne.
2018
Hello from czech!
Postcards represent Czech republic with its specialities and inventions which no one else have. / Pohlednice byly vytvořeny jako prezentace České republiky s jejími některými významnými i méně významnými odlišnostmi a vynálezy.
2018
NO MORE PLASTIC BAG
Tote bag design for a competition of the Environment Ministry. / Účast v soutěži pro Ministerstvo životního prostředí na potisk látkové tašky.
2017
RESECE TYPEFACE
Open interpretation old art-noveau typeface Mnich. / Volná autorská interpretace secesního písma Mnich.
2017
24 HOURS
Result of my 24hours research based on how much brands and adverts we have to accept during one ordinary day. / Uvědomujeme si, jaké obrovské množství reklam a značek nás obklopuje a které jsme nuceni chce nechtě během jednoho dne vnímat?
2015
DOTU
UX for web application for managing theater activities. / Grafické řešená webové aplikace Dotu pro správu divadel.
2019
Babiččin statek
Corporate identity for small family company which provides visitors activities how spend days with kids outdoors. / Vizuální styl pro malou rodinnou společnost,
2018
MOTION TYPOGRAPHY
Short animation execise based on the movie King´s Speech. Translation from sound to typography. / Krátká animace vycházející ze scény z filmu Králova řeč. Zvuková stopa byla převedena do vizuálního obrazu.
2014
MAP
I used my unknowledgement of the city Usti nad Labem to create its map just based on how I feel there and what I exactly know about it. / Svoji neznalost města Ústí nad Labem jsem využila pro vytvoření mapy, založené pouze na základě mé osobní zkušenosti.
2017
Back to Top