EAT THAT FROG 

I work with Brian Tracy´s thought which says we should "eat that frog" (hardest tasks of the day) in the morning, so our productivity and mood goes better.
/
Snažím se pracovat s myšlenkou Briana Tracy, která říká SNĚZ TU ŽÁBU, v tom významu, že každé ráno bychom měli vyřešit nejtěžší úkol, který nás ten den čeká a neodkládat ho. Zlepší se tím naše produktivita a pocit z odvedené práce.
2018

Another projects

UUUSTIII
Visual identity for Usti nad Labem city. / Vizuální identita města Ústí n. Labem
2017
LAURY DORTY
Redesign for small cake-factory. / Redesign loga pro malé cukrářství.
2016
FAKE NEWS
Poster designed on the topic Fake News - Prejudices / Plakát na téma Fake News - Předsudky
2018
RESECE TYPEFACE
Open interpretation old art-noveau typeface Mnich. / Volná autorská interpretace secesního písma Mnich.
2017
MOTION TYPOGRAPHY
Short animation execise based on the movie King´s Speech. Translation from sound to typography. / Krátká animace vycházející ze scény z filmu Králova řeč. Zvuková stopa byla převedena do vizuálního obrazu.
2014
MAP
I used my unknowledgement of the city Usti nad Labem to create its map just based on how I feel there and what I exactly know about it. / Svoji neznalost města Ústí nad Labem jsem využila pro vytvoření mapy, založené pouze na základě mé osobní zkušenosti.
2017
DIPLOMA PROJECT
Historic brand marks in motion thanks to present technology. / Historické značky z období první republiky v pohybu díky současné technologii.
2019
DOTU
UX for web application for managing theater activities. / Grafické řešená webové aplikace Dotu pro správu divadel.
2019
ZBYTKOLÁDA
Label design for preserved products. 100% of these food was made using only fruits and vegetable that were not sold by the end of their retail day. / Etiketa pro vícedruhovou zavařeninu vyrobenou ze 100% zbytků neprodané zeleniny a ovoce během jednoho dne.
2017
24 HOURS
Result of my 24hours research based on how much brands and adverts we have to accept during one ordinary day. / Uvědomujeme si, jaké obrovské množství reklam a značek nás obklopuje a které jsme nuceni chce nechtě během jednoho dne vnímat?
2015
Back to Top