Corporate identity for strategic marketing agency Our names.
redesign of corporate identity / web editing / advertising gadgets and bussines print materials

/

Jednotný vizuální styl pro strategickou marketigovou agenturu Our names.
redesign loga a vizuálního stylu společnosti / grafické úpravy webu / realizace firemních a propagačních tiskovin

2019

Another projects

LAURY DORTY
Redesign for small cake-factory. / Redesign loga pro malé cukrářství.
2016
ZBYTKOLÁDA
Label design for preserved products. 100% of these food was made using only fruits and vegetable that were not sold by the end of their retail day. / Etiketa pro vícedruhovou zavařeninu vyrobenou ze 100% zbytků neprodané zeleniny a ovoce během jednoho dne.
2017
FAKE NEWS
Poster designed on the topic Fake News - Prejudices / Plakát na téma Fake News - Předsudky
2018
24 HOURS
Result of my 24hours research based on how much brands and adverts we have to accept during one ordinary day. / Uvědomujeme si, jaké obrovské množství reklam a značek nás obklopuje a které jsme nuceni chce nechtě během jednoho dne vnímat?
2015
DOTU
UX for web application for managing theater activities. / Grafické řešená webové aplikace Dotu pro správu divadel.
2019
EAT THAT FROG
I like Brian Tracy´s thought which says we should "eat that frog" (hardest task of the day) in the morning, so our productivity and mood goes better. / Líbí se mi myšlenka Briana Traceyho, která říká, že nejtěžší úkol dne bychom neměli odkládat, ale vyřešit ho vždycky jako první na začátku dne.
2018
DIPLOMA PROJECT
Historic brand marks in motion thanks to present technology. / Historické značky z období první republiky v pohybu díky současné technologii.
2019
NO MORE PLASTIC BAG
Tote bag design for a competition of the Environment Ministry. / Účast v soutěži pro Ministerstvo životního prostředí na potisk látkové tašky.
2017
Hello from czech!
Postcards represent Czech republic with its specialities and inventions which no one else have. / Pohlednice byly vytvořeny jako prezentace České republiky s jejími některými významnými i méně významnými odlišnostmi a vynálezy.
2018
Babiččin statek
Corporate identity for small family company which provides visitors activities how spend days with kids outdoors. / Vizuální styl pro malou rodinnou společnost,
2018
Back to Top