HELLO FROM CZECH

Czech alphabet has specialities which no one else have. For example letter R with an accent = Ř, and U with an accent = Ů. I made two postcards showing these characters together with some czech invents - contact lens, porcelain, aircraft code, we are famous for beer and one of the biggest producers of poppy. For Ř it is famous TON chair, typical czech roll, sausage, invention of sugar cubes and nanofibre.
/
Vytvořila jsem pohledy reprezentující českou republiku s jejich hlavními odlišnostmi - jako jediný na celém světě máme v běžném užívání aktivní písmena Ř a Ů. Tato písmena jsem si vybrala jako hlavní motiv pohledů a propojila je s tradičními i méně tradičními znaky nebo vynálezy typickými pro Českou republiku. 
2018

Another projects

DOTU
UX for web application for managing theater activities. / Grafické řešená webové aplikace Dotu pro správu divadel.
2019
ZBYTKOLÁDA
Label design for preserved products. 100% of these food was made using only fruits and vegetable that were not sold by the end of their retail day. / Etiketa pro vícedruhovou zavařeninu vyrobenou ze 100% zbytků neprodané zeleniny a ovoce během jednoho dne.
2017
EAT THAT FROG
I like Brian Tracy´s thought which says we should "eat that frog" (hardest task of the day) in the morning, so our productivity and mood goes better. / Líbí se mi myšlenka Briana Traceyho, která říká, že nejtěžší úkol dne bychom neměli odkládat, ale vyřešit ho vždycky jako první na začátku dne.
2018
24 HOURS
Result of my 24hours research based on how much brands and adverts we have to accept during one ordinary day. / Uvědomujeme si, jaké obrovské množství reklam a značek nás obklopuje a které jsme nuceni chce nechtě během jednoho dne vnímat?
2015
LAURY DORTY
Redesign for small cake-factory. / Redesign loga pro malé cukrářství.
2016
NO MORE PLASTIC BAG
Tote bag design for a competition of the Environment Ministry. / Účast v soutěži pro Ministerstvo životního prostředí na potisk látkové tašky.
2017
UUUSTIII
Visual identity for Usti nad Labem city. / Vizuální identita města Ústí n. Labem
2017
MOTION TYPOGRAPHY
Short animation execise based on the movie King´s Speech. Translation from sound to typography. / Krátká animace vycházející ze scény z filmu Králova řeč. Zvuková stopa byla převedena do vizuálního obrazu.
2014
FAKE NEWS
Poster designed on the topic Fake News - Prejudices / Plakát na téma Fake News - Předsudky
2018
RESECE TYPEFACE
Open interpretation old art-noveau typeface Mnich. / Volná autorská interpretace secesního písma Mnich.
2017
Back to Top