RESECE TYPEFACE

Resece typeface grew up as an interpretation an old typeface Mnich which was made between 1900-1945 and hasn´t been digitalized yet. My role in team was to draw upper cases and then work in Glyphs on completing all the characters and also we were always discussing all presentation parts together. In cooperation with Eva Vopelková and Veera Juutinen. Detailed information about our work on this task you can find on website Interpretype.
/
K volné autorské interpretaci, z které vzniklo písmo Resece, bylo vybráno písmo Mnich. Jeho vznik je datován na přelom 19. – 20. století.V písmu je znatelný vliv secese, na jejíž dobové tvarosloví Resece navazuje. Písmo vzniklo ve spolupráci s Evou Vopelkovou a Veerou Juutinen. Moje role v týmu byla navrhnout kapitálky a překreslit celou abecedu do Glyphs, poté jsme společně konzultovaly prezentaci. Více informací o projektu naleznete na stránkách projektu Interpretype.

2017

Another projects

ZBYTKOLÁDA
Label design for preserved products. 100% of these food was made using only fruits and vegetable that were not sold by the end of their retail day. / Etiketa pro vícedruhovou zavařeninu vyrobenou ze 100% zbytků neprodané zeleniny a ovoce během jednoho dne.
2017
UUUSTIII
Visual identity for Usti nad Labem city. / Vizuální identita města Ústí n. Labem
2017
Hello from czech!
Postcards represent Czech republic with its specialities and inventions which no one else have. / Pohlednice byly vytvořeny jako prezentace České republiky s jejími některými významnými i méně významnými odlišnostmi a vynálezy.
2018
24 HOURS
Result of my 24hours research based on how much brands and adverts we have to accept during one ordinary day. / Uvědomujeme si, jaké obrovské množství reklam a značek nás obklopuje a které jsme nuceni chce nechtě během jednoho dne vnímat?
2015
MAP
I used my unknowledgement of the city Usti nad Labem to create its map just based on how I feel there and what I exactly know about it. / Svoji neznalost města Ústí nad Labem jsem využila pro vytvoření mapy, založené pouze na základě mé osobní zkušenosti.
2017
LAURY DORTY
Redesign for small cake-factory. / Redesign loga pro malé cukrářství.
2016
NO MORE PLASTIC BAG
Tote bag design for a competition of the Environment Ministry. / Účast v soutěži pro Ministerstvo životního prostředí na potisk látkové tašky.
2017
MOTION TYPOGRAPHY
Short animation execise based on the movie King´s Speech. Translation from sound to typography. / Krátká animace vycházející ze scény z filmu Králova řeč. Zvuková stopa byla převedena do vizuálního obrazu.
2014
EAT THAT FROG
I like Brian Tracy´s thought which says we should "eat that frog" (hardest task of the day) in the morning, so our productivity and mood goes better. / Líbí se mi myšlenka Briana Traceyho, která říká, že nejtěžší úkol dne bychom neměli odkládat, ale vyřešit ho vždycky jako první na začátku dne.
2018
DIPLOMA PROJECT
Historic brand marks in motion thanks to present technology. / Historické značky z období první republiky v pohybu díky současné technologii.
2019
Back to Top